Zatankował paliwo i odjechał bez płacenia
Do kradzieży doszło w miejscowości Korne w województwie pomorskim. 21 czerwca 2021 roku, krótko po godz. 13:00, mężczyzna w kasku podjechał motocyklem na stację benzynową i zatankował swój pojazd. Niestety, odjechał ze stacji paliw, nie dokonując płatności za paliwo. Pracownicy stacji benzynowej natychmiast powiadomili o incydencie mundurowych.
Policja opublikowała nagranie, na którym widać moment kradzieży:
Mundurowi opisują, że w trakcie popełnienia czynu mężczyzna ubrany był w szarą bluzę i krótkie spodenki koloru czarnego. Na głowie miał założony zielony kask do jazdy na motorze.
Policja szuka sprawcy
Funkcjonariusze apelują, aby osoby, które rozpoznają motocyklistę zarejestrowanego na nagraniu lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości bądź miejsca pobytu, skontaktowały się z Komendą Powiatową Policji w Kościerzynie.
Wszelkie informacje o sprawcy tego zdarzenia można również przekazać funkcjonariuszom:
- pod nr tel. 47 742 32 22,
- pod numerem alarmowym 112,
- lub w najbliższej jednostce policji.
Zgodnie z kodeksem karnym za czyn kradzieży może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Czytaj także:
- Przejechał przez środek ronda i uderzył w jadący samochód. Motocyklista był pijany... [WIDEO]
- Motocyklista uderzył w osobówkę i wylądował na asfalcie. Niebezpieczny incydent na wrocławskim skrzyżowaniu [WIDEO]
- Motocyklowe "popisy" 18-latka zakończyły się 30 punktami [WIDEO]
- Popisy na motocyklu zakończyły się na płocie. Policja opublikowała nagranie [WIDEO]
- Tragedia w Stępinie. Motocyklista wpadł na metalowy łańcuch. Nie żyje



